Stomatologie Praha 2 vedená zkušeným stomatologem

Možná máte návštěvu zubaře spojenou s nepříjemnými a negativními pocity, které jste získali již v dětství. I další zkušenosti s návštěvou stomatologa již v dospělosti jsou příčinou toho, že jít k zubaři je pro vás nemyslitelné či nepříjemné. Změňte svůj pohled na zubaře a svěřte se do rukou odborníků.

U nás se vám nemůže stát, že byste se cítili špatně a nepříjemně. Změníme váš pohled na zubaře, ke kterému je možné chodit s radostí a odcházet s pocitem radosti i úlevy od bolesti. Protože přesně proto jsme tady.

Přestaňte se bát návštěv u svého stomatologa. V dentálním centru Urbánek na Praze 2 poskytujeme špičkové profesionální služby především díky odbornosti našich stomatologů! Nejen že se vám v naší stomatologické ordinaci dostane špičkového ošetření, dbáme také na to, abyste se u nás cítili dobře.

Naše prostory jsou vzdušné a moderně vybavené, již dávno není pravda, že stomatologická ordinace musí působit depresivně. U nás se budete cítit opravdu v bezpečí. Poskytujeme řadu stomatologických služeb, jako je například bělení zubů, protetické a estetické služby, prevence, parodontologie a záchovná stomatologie.

Tak neváhejte a navštivte nás v naší stomatologické ordinaci na Praze 2. Náš tým už se na vás těší!

Prožíváte bolest zubů a bojíte se jít k zubaři? Máme pro vás radu, jak na to aby se vám ulevilo od neúprosné bolesti. Navštivte stomatologii v Praze a budete mile překvapení. Díky lokální anestezii nebudete cítit bolest a Vy tak budete ušetřeni strachu.

Zkušený stomatolog v Praze 2 vám profesionálně a srozumitelně poradí, jak dbát na správnou dentální hygienu a které pomůcky na čištění jsou vhodné právě pro vaše zuby. Existují i místa, kam se obyčejný ani speciální kartáček nedostane, tato místa pak nejsou správně ošetřena. V těchto místech může pomoci například doporučená dentální nit nebo mezizubní kartáček.

Navštivte stomatologii v Praze 2 a nechte si poradit, co je pro vaše zuby nejlepší.

Zeptejte se lékaře

SPOLUÚČAST POJIŠŤOVEN

Informace o spolupráci s pojišťovnami zde!

Novinky

29.3.2023

Návrat sestřičky po mateřské dovolené

Od března 2023 se můžete v ordinaci opět setkávat se setřičkou Janou Stádníkovou, jež se vrátila po...

6.1.2023

Úprava cen od 1.1.2023

V atmosféře všeobecného zdražování jsem nucen reagovat a příslušně upravit i naše ceny. Viz. ceník...

ARCHIVRedakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 DCU. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Dentální centrum Urbánek s.r.o, Londýnská 45/665, Praha 2, Tel.: 777 873 505, Email: info@dcupraha.cz  

Soukromá zubní ordinace